Mechanik Samochodowy praca od zaraz

Dodane: Niedziela, 08 Wrzesień, 2024  17:37

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:8000 zł
  • Płaca brutto max.:10000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Turbo Żółw Auto Serwis

Opis oferty pracy

Warsztat Turbo Żółw Auto Serwis w Legionowie poszukuje kandydatów na stanowisko -
Samodzielny Mechanik.
Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, na dobrych warunkach płacowych.

Oferujemy:
- umowę o pracę na cały etat (płatny urlop i inne świadczenia)
- atrakcyjne warunki: podstawa od 4 000 do 7 000 zł netto (w zależności od umiejętności i
doświadczenia) + premie + dodatki (płatne nadgodziny)
- możliwa praca w godzinach dodatkowych
- pensja wypłacana zawsze na czas
- konkretnie ustalony zakres obowiązków
- możliwości rozwoju - szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
- pracę na narzędziach dobrej jakości, na bieżąco wymienianych i uzupełnianych w
zależności od potrzeb - dostępne oprogramowanie warsztatowe, oryginalne i na bieżąco
aktualizowane (autodata, launch, delphi)
- dogodne warunki pracy (ogrzewane pomieszczenia warsztatowe i socjalne; pomieszczenie
socjalne z szafkami, kabiną prysznicową, stołem, mikrofalą i ekspresem do kawy; woda,
kawa, herbata, mleko i cukier dostępne bez limitu)
- miłą atmosferę

Zadania:
- diagnozowanie przyczyn usterek
- określenie zakresu naprawy
- usuwanie usterek i kontrolowanie jakości naprawy
- obsługa narzędzi warsztatowych
- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy
- współpraca z innymi pracownikami serwisu

Oczekujemy:
- umiejętności diagnozowania przyczyn i usuwania usterek, określenia zakresu naprawy,
kontrolowania jakości naprawy
- umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych
- umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej

- punktualności i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny na nr – 881 009 000, sms „mechanik”
– oddzwonię, przesłanie CV na maila: @ , lub zapraszamy bezpośrednio
do warsztatu.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Legionowo w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca fizyczna

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Turbo Żółw Auto Serwis
Konto firmowe
Na Lento.pl od 08 wrz 2024
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków