Hurtownia farmaceutyczna -Magazyn- praca w fajnej atmosferze

Dodane przez Fenix Skierniewice (Firma), Wtorek, 28 Listopad, 2017  14:25
  • Telefon: 517228688
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Magazynier
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Fenix Poland S.A.

Fenix Poland S.A. tworzą ludzie, posiadający wieloletnie, międzynarodowe doświadczenia zawodowe oraz wypracowane i sprawdzone metody obsługi Klientów na najwyższym poziomie. Na co dzień współpracujemy z sukcesem z największymi firmami produkcyjnymi oraz logistycznymi.
Agencja Pracy Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344) poszukuje dla swojego klienta w Skierniewicach kandydatów do pracy na stanowisko :Magazynier/ Ekspedytor
Miejsce pracy: Warszawa ul Kupiecka

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład pracy po okresie próbnym
- Stawka podstawowa plus Premia i dodatki
- Praca zmianowa:
09:00 - 17:00
12:00 - 20:00
20:00 - 04:00
22:00 - 06:00
00:00 - 08:00

- Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Cykl szkoleń przygotowujących do pracy

Obowiązki:

- Szykowanie towaru do wysyłki
- Wykładanie towaru na magazynie
- Zabezpieczanie przesyłek do transportu
- Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

Oczekujemy od Ciebie:

- Gotowości do pracy zmianowej
- Chęci do pracy w jedną/dwie niedziele w miesiącu
- Gotowość do związania się z firmą na dłużej :)
- Systematyczności i dokładności w wykonywaniu obowiązków

Jeżeli jesteś zainteresowana naszą ofertę to wyślij nam swoje CV przez portal

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 302

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Legionowo
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń